Soulel EKO Hormony 200g
+ hormonų balansui;
+ skydliaukei;
+ menstruacijų ciklo sutrikimams;
+ menopauzei;
+ aknei.
2 mėnesių kursas (200g).
Paprastoji vingiorykštė (17g / 0.51g)
(Filipendula ulmaria) O / D / Prancūzija
Raudonėlis (17g / 0.51g)
(Origanum vulgare) O / D / Italija
Gudobelės vaisiai
(17g / 0.51g)
(Crataegus laevigata)
O / D / Kroatija
Dobilo žiedai (8g / 0.24g)
(Trifolium pratense) O / D / Kroatija
Paprastoji sukatžolė (8g / 0.24g)
(
Leonurus cardiaca)
O / D / Bulgarija
Juodųjų serbentų lapai (8g / 0.24g)
(Ribes nigrum) O / D / Lenkija
Saldymedžio šaknis (5g / 0.15g)
(Glycyrrhiza glabra) O / D / Egiptas
Pankolio sėklos (4g / 0.12g)
(Foeniculum vulgare) O / D / Egiptas
Muskato riešutas (4g / 0.12g)
(Myristica fragrans) O / D / India
Sibirietiško ženšenio šaknis (4g / 0.12g)
(
Eleutherococcus senticosus)
O / D / Pietų Korėja
D džiovinti milteliai
O ekologiškas
Vartokite po 1-2 arbatinius šaukštelius per dieną. Vartojimas: galite vartoti tiesiai į burną, kaip maistą. Užgerkite stikline vandens. Arba sumaišykite jį su nedideliu kiekiu vandens arba medaus, kad būtų lengviau vartoti. Rekomenduojama vartoti pirmoje dienos pusėje, prieš valgį.
Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip subalansuotos mitybos pakaitalas. Svarbu įvairiapusė ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Sudėtyje yra natūraliai esančių cukrų. Nerekomenduojama vartoti vaikams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.
Paprastoji vyngiorikštė (Filipendula ulmaria): Žinomas dėl savo priešuždegiminių ir skausmą malšinančių savybių, jis gali padėti sumažinti diskomfortą, susijusį su hormonų pusiausvyros sutrikimais.
Paprastasis raudonėlis (Origanum vulgare): Turi fitoestrogenų, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir palaiko hormonų reguliavimą.
Gudobelių vaisiai (Crataegus laevigata): Skatina širdies ir kraujagyslių sveikatą, kuri glaudžiai susijusi su hormonų pusiausvyra.
Dobilų žiedai (Trifolium pratense): Turtingas izoflavonais, padeda subalansuoti estrogenų kiekį.
Paprastoji sukatžolė (Leonurus cardiaca): Tradiciškai vartojamas nerimui ir stresui, kurie gali turėti įtakos hormonų būklei, mažinti.
Juodųjų serbentų lapai (Ribes nigrum): Žinomi dėl priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių, palaikančių bendrą hormonų pusiausvyrą.
Saldymedžio šaknis (Glycyrrhiza glabra): Prisitaiko prie streso ir palaiko antinksčių sveikatą, labai svarbią hormonų reguliavimui.
Pankoliai (Foeniculum vulgare): Turi fitoestrogenų, palaiko virškinimo sistemos sveikatą ir daro įtaką bendrai savijautai.
Muskato riešutas (Myristica fragrans): Gerina nuotaiką ir palaiko virškinimo sistemos sveikatą, netiesiogiai veikia hormonų pusiausvyrą.
Sibiro ženšenio šaknis (Eleutherococcus senticosus): Adaptogenas, padedantis organizmui susidoroti su stresu ir palaikantis hormonų sveikatą.